1.

Kontaktujte nás pomocou objednávacieho formulára

Vyplňte jednoduchý objednávací formulár k príslušnej kryptomene, ktorý nájdete v sekcii nákup a predaj.

2.

Vašu požiadavku spracujeme a obratom vás kontaktujeme

Po prijatí objednávky vás budeme kontaktovať a odošleme vám platobné údaje. Objednávky do hodnoty 1000€ sú vybavené okamžite. Pri vyšších sumách od vás vyžiadame overenie identity.

Ako postupovať pri overení totožnosti?

Nákup nad 1000€

Predná strana občianskeho preukazu

Občiansky preukaz môže byť odfotený alebo naskenovaný. Je dôležité, aby bol celý viditeľný a dobre čitateľný. Povolené formáty sú jpg., png. alebo pdf.

Zadná strana občianskeho preukazu

Občiansky preukaz môže byť odfotený alebo naskenovaný. Je dôležité, aby bol celý viditeľný a dobre čitateľný. Povolené formáty sú jpg., png. alebo pdf.

Výpis
z bankového účtu

Výpis z účtu môže byť odfotený alebo naskenovaný. Je dôležité, aby bol dobre čitateľný. Povolené formáty sú jpg., png. alebo pdf.

Nemusíte posielať celý výpis (históriu transakcií). Na výpise musí byť meno, priezvisko, adresa majiteľa účtu a IBAN účtu. Informácie musia byť zhodné s údajmi zadanými v objednávke.

Fotografia s občianskym preukazom

Pre overenie totožnosti pošlite svoju fotografiu s občianskym preukazom v ruke. Fotka musí byť dobre viditeľná. Pozadie na fotografii by malo byť jednofarebné a svetlé

3.

Po prijatí platby vám odošleme kryptomeny na vami zvolenú adresu

Po prijatí platby vám potvrdíme aktuálny výmenný kurz. Po jeho schválení Vám odošleme kryptomenu na adresu, ktorú ste zadali v peňaženke. V prípade nesúhlasu s výmenným kurzom vám vrátime plnú sumu.