1.

Kontaktujte nás pomocou objednávacieho formulára

Vyplňte jednoduchý objednávací formulár k príslušnej kryptomene, ktorý nájdete v sekcii nákup a predaj.

2.

Overenie totožnosti

Po odoslaní objednávky Vám odošleme potvrdzujúci email, na ktorý nám prosím zašlite dokumenty potrebné na overenie Vašej identity. Návod ako na to nájdete nižšie.

Ako postupovať pri overení totožnosti?

Predná strana občianskeho preukazu

Občiansky preukaz môže byť odfotený alebo naskenovaný. Je dôležité, aby bol celý viditeľný a dobre čitateľný. Povolené formáty sú jpg., png. alebo pdf.

Zadná strana občianskeho preukazu

Občiansky preukaz môže byť odfotený alebo naskenovaný. Je dôležité, aby bol celý viditeľný a dobre čitateľný. Povolené formáty sú jpg., png. alebo pdf.

Výpis
z bankového účtu

Výpis z účtu môže byť odfotený alebo naskenovaný. Je dôležité, aby bol dobre čitateľný. Povolené formáty sú jpg., png. alebo pdf.

Nemusíte posielať celý výpis (históriu transakcií). Na výpise musí byť meno, priezvisko, adresa majiteľa účtu a IBAN účtu. Informácie musia byť zhodné s údajmi zadanými v objednávke.

Fotografia s občianskym preukazom

Pre overenie totožnosti pošlite svoju fotografiu s občianskym preukazom v ruke. Fotka musí byť dobre viditeľná. Pozadie na fotografii by malo byť jednofarebné a svetlé

3.

Po overení totožnosti Vám zašleme platobné informácie

Nasleduje odoslanie platobných informácií. Úhradu je potrebné vykonať čo najskôr aby sme mohli vykonať zmenu kryptomien alebo peňazí v aktuálnom kurze.

4.

Po prijatí platby vám odošleme kryptomeny alebo peniaze na vami zvolenú adresu.

Po prijatí platby vám potvrdíme aktuálny výmenný kurz. Po jeho schválení Vám odošleme kryptomenu alebo peniaze na adresu, ktorú ste zadali v objednávkovom formulári. V prípade nesúhlasu s výmenným kurzom vám vrátime plnú sumu.